Menu

Udruzi odobren novi projekt

Piše: Uredništvo udruge  

Datum: 18.03.2021.  Kategorija: Obavijest, Roditelji

Dragi naši roditelji, osjećate li ponekad da ste svu svoju energiju i slobodno vrijeme usmjerili na svoju djecu, njihove potrebe i želje? Pritom se ponekad osjećate umorno, izgubljeno i bez motiva. Upravo ste VI najvažnija karika u podršci i napretku Vaše i naše djece. Kroz projekt “Psihosocijalna pomoć roditeljima djece i mladih s teškoćama u razvoju” pomoći ćemo Vam da ojačate svoje samopouzdanje, budete motiviraniji i lakše se nosite sa svakodnevnim izazovima.
Kroz niz radionica osmišljenih upravo za Vas zajednički ćemo učiti, istraživati i raditi na sebi.
Projekt je u potpunosti financiran od strane Primorsko-goranske županije i za vas su radionice BESPLATNE.
Za sve dodatne informacije bit ćete obaviješteni putem e-maila. Veselimo se zajedničkom druženju.
Podijeli članak

Partneri