Menu

Projekt “Psihosocijalna podrška roditeljima djece i mladih s teškoćama u razvoju” se nastavlja u 2022. godini

Piše: Uredništvo udruge  

Datum: 03.05.2022.  Kategorija: Obavijest

Veliko nam je zadovoljstvo objaviti da nastavljamo s radionicama za roditelje i u 2022. godini.  Pozitivne povratne informacije prošlogodišnjih korisnika te iskazana potreba za nastavkom istih, potaknule su nas da osmislimo novi ciklus radionica. Primorsko – goranska županija ponovno je prepoznala potencijal i važnost projekta, te će i ove godine sufinancirati nastavak rada. Radionice će se provoditi tijekom 2022. godine, a cilj programa je psihosocijalno osnaživanje roditelja djece i mladih s teškoćama u razvoju te povećanje kvalitete života obitelji. Radionice su besplatne za sve roditelje korisnike Udruge.  Pozivamo sve zainteresirane roditelje koji su voljni učiti, istraživati i raditi na sebi da nam se čim prije jave.

Za sve dodatne informacije vezane uz radionice korisnici će biti obaviješteni putem e-maila.

Veselimo se ponovnom druženju!

Podijeli članak

Partneri